Broşür Baskı Hizmetleri

stelyopasa
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 1 Average: 5]

BROŞÜR
Broşür, firmanızın, ürünlerinizin ve hizmetlerinizin tanıtımı için en başta gelen ve en yaygın kullanılan araçtır.
Hedef kitlenizin sizden, ürünlerinizden veya hizmetlerinizden haberdar olup sizi tercih etmesine sebep olacak, müterilerinizle ilk teması sağlayabileceğiniz bir matbaa ürünüdür broşür.
Broşürler a5 broşür, a4 broşür, a3 broşür gibi çeşitli boy ve ebatlarda olabilir. Fakat esas amaç müşterinin gözlerini yormayan sade ve şık bir broşür tasarım ile, verdiğiniz hizmeti veya ürününüzü en iyi ve anlaşılabilir şekilde tanıtmaktır.
BROŞÜR BASKI
Broşürler firma ihtiyaçlarınız doğrultusunda farklı ölçü, ebat ve şekillerde olabilir. A4 ebadında veya A5 ebadında broşür basımı yapılabildiği gibi, kırım işlemleri ile katlanarak daha küçük ve daha kullanışlı kırımlı broşür haline de getirilebilir. Zeyka Matbaacılık olarak broşür baskı işlerinizde firma ihtiyaçlarınız doğrultusunda bir çalışma yapıyoruz. Bu size hem daha kurumsal bir yapı kazandırıyor hemde maliyetleri mümkün olduğu kadar kısmamıza yardımcı oluyor. Broşür bastırma işleriniz için bize ulaşabilir, uzman grafik ve baskı departmanlarımızdan destek alarak en iyi sonuca varabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki Gönderi

İnsert Baskı Hizmetleri

Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın! [Total: 1 Average: 5]

okan@bolgedagitim.com

Call Now ButtonBizi Arayın